vBulletin 6 hakında

Collapse
X

• Zaman
  • Göster
Clear All
new posts
  • soneleman
    Doğrulanmış Üye
    • 07-03-24
    • 58

vBulletin 6 hakında

vBulletin 6 kurulum için ne gibi altyapı istiyor. Mevcut forumun 4.2.5 version vB 6 tavsiye edermisiniz? Forumlarda çoğunluk xenforo kullanıyor ve tavsiye ediyor. Ancak ben vbulletin foruma alışkın olduğum için pek sıcak bakmıyorum. Lisansımı yenilemeye değer mi? Bilgi verirseniz memnun olurum..
    Son düzenleyen soneleman; 07-03-24, 22:06.
  • Makay
    Muhammed Akay
    • 25-01-24
    • 81

soneleman adlı üyeden alıntı
    Mesajı görüntüle
    vBulletin 6 kurulum için ne gibi altyapı istiyor. Mevcut forumun 4.2.5 version vB 6 tavsiye edermisiniz? Forumlarda çoğunluk xenforo kullanıyor ve tavsiye ediyor. Ancak ben vbulletin foruma alışkın olduğum için pek sıcak bakmıyorum. Lisansımı yenilemeye değer mi? Bilgi verirseniz memnun olurum..
    MariaDB 10.5 üstü database özelliği ve php 7.0+ sürüm istiyor.
    vBulletin 6 son derece hızlı ve stabil çalışmakta, şu an Xenforo'dan daha hızlı ve daha özellikli. Kesinlikle altın çağını yakaladığı vBulletin 3 sürümü gibi vBulletin 6'da efsaneler arasında yer alacaktır.

Yorum Yap

• soneleman
      Doğrulanmış Üye
      • 07-03-24
      • 58

Makay adlı üyeden alıntı
      Mesajı görüntüle

MariaDB 10.5 üstü database özelliği ve php 7.0+ sürüm istiyor.
      vBulletin 6 son derece hızlı ve stabil çalışmakta, şu an Xenforo'dan daha hızlı ve daha özellikli. Kesinlikle altın çağını yakaladığı vBulletin 3 sürümü gibi vBulletin 6'da efsaneler arasında yer alacaktır.
      Ben sitemde şu an, MySQL kullanmaktayım MySQL oluyor umarım. Oluyorsa belki versiyonu yükseltmek gerekebilir zannediyorum.

Yorum Yap

• Makay
        Muhammed Akay
        • 25-01-24
        • 81

MySQL Version: 10.5.23-MariaDB MySQL sürümünüz en az 10.5 olması lazım ona dikkat edin.

Yorum Yap

Sonuçlandırılıyor...